Tanie i dobre wyposażenie do kuchni

Tanie i dobre wyposażenie do kuchni

Jednorazowe urządzenie całej kuchni wiąże się z wieloma wydatkami, jednak oszczędzanie na takich elementach jak kuchenka czy lodówka nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Można wówczas trafić na sprzęt niskiej jakości, przez co klient będzie narażony na ryzyko występowania częstych awarii. Szkoda na to nerwów, skoro markowa kuchnia Amica dostępna jest w sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej cenie. Zanim jednak klient zdecyduje się na zakupy, warto aby zastanowił się nad konkretnym modelem kuchenki.

Zalety kuchenki gazowej

Tradycyjne kuchenki gazowe są już co prawda rzadziej wybierane niż nowsze modele, jednak wciąż nie da się odmówić im kilku zalet. Największą jest to, że przygotowywane na nich potrawy niektórzy uważają za smaczniejsze. Nie zawsze jednak da się podłączyć kuchenkę gazową w nowym mieszkaniu, szczególnie że coraz więcej osiedli w ogóle nie udostępnia podłączenia gazu. Wówczas pozostaje tylko wybranie kuchenki elektrycznej.

Kuchnia gazowa Amica 57GGH1.23OFP(Xv) Kuchnia gazowa Amica 57GGH1.23OFP(Xv)
Kolor Inox
Kolor płyty Inox
Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 50
Głębokość (cm) 60
Waga (kg) 35
Kuchnia elektryczna Amica 618CE3.332HTaQ(W) Kuchnia elektryczna Amica 618CE3.332HTaQ(W)
Rodzaj Kuchnia z płytą ceramiczną
Kolor Biały
Rodzaj frontu Tradycyjny
Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 60
Kuchnia gazowa Amica 57GGH4.23OFP(W) xxxx
Kolor Biały
Kolor płyty Biały
Typ piekarnika Gazowy
Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 50
Głębokość (cm) 60
Waga (kg) 41

Zalety kuchenki elektrycznej

Tego typu kuchenki są o wiele bezpieczniejsze. Każdy model oferowany w sklepie Amica Max Elektro posiada specjalne zabezpieczenie, dzięki któremu w przypadku gdy zupa lub potrawa zacznie wypływać z garnka, kuchenka automatycznie się wyłączy. Dodatkowo palniki nagrzewają się o wiele szybciej i taka kuchenka jest idealna dla rodzin, w których są małe dzieci. W przypadku płyt indukcyjnych praktycznie nie ma ryzyka, że dziecko oparzy się od gorących palników. Posiadacze takich kuchenek czasami jednak narzekają na problem z dobraniem do nich odpowiednich garnków.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

2 thoughts on “Tanie i dobre wyposażenie do kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *