Niezbędne wyposażenie każdej kuchni

Niezbędne wyposażenie każdej kuchni

Niezbędne wyposażenie każdej kuchni

O ile jeszcze kilka lat temu posiadanie zmywarki można było uznać za luksus, to obecnie trudno jest funkcjonować bez takiego sprzętu.

Po co bowiem tracić swój czas na ręczne mycie naczyń, jeżeli zmywarka zrobi to nie tylko szybciej, ale też dokładniej? Błędem jest również unikanie zakupu zmywarki w obawie o wyższe rachunki, gdyż nowoczesne sprzęty pobierają niewiele energii oraz wody, a jednocześnie są bardzo wydajne.

Jaką zmywarkę wybrać?

Warto natomiast skupić się na znalezieniu takiej zmywarki, która rzeczywiście sprawdzi się w danym domu lub mieszkaniu. Jeżeli ktoś mieszka sam, to nie ma sensu kupować zmywarki o dużej pojemności. Zanim uda się ją w pełni załadować minie trochę czasu, dlatego dla takich klientów lepsze będą małe zmywarki marki Amica. Inaczej jednak wygląda sytuacja w przypadku wielodzietnych rodzin, gdzie naczynia należy myć właściwie codziennie. Wówczas zakup za małej zmywarki może przełożyć się na konieczność częstszego jej uruchamiania, co nie jest zbyt ekonomiczne.

Zmywarka Amica ZZM 436 I Zmywarka Amica ZZM 436 I
Szerokość (cm) 44.8
Głębokość (cm) 57
Wysokość (cm) 81.5
Klasa efektywności energetycznej A+
Pojemność znamionowa (kpl.) 9
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 222
Zmywarka Amica DIM425AD Zmywarka Amica DIM425AD
Szerokość (cm) 44.8
Głębokość (cm) 55
Wysokość (cm) 81.5
Wysokość bez blatu (cm) 81.5
Waga (kg) 31
Klasa efektywności energetycznej A++
Zmywarka Amica DIM625AH Zmywarka Amica DIM625AH
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 55
Wysokość (cm) 81.5
Wysokość bez blatu (cm) 81.5
Waga (kg) 35
Klasa efektywności energetycznej A++

Niezależnie jednak od tego jaką zmywarkę planuje się kupić, bardzo szeroki wachlarz takich sprzętów oferuje sklep internetowy, dzięki któremu można wyposażyć całe kuchnie Maxelektro, a dodatkowo zaoszczędzić na zakupach. Dużym udogodnieniem dla klientów jest to, że mogą w jednym miejscu znaleźć potrzebne sprzęty do kuchni, a przed zakupem zapoznać się ze wszystkimi istotnymi parametrami każdego z urządzeń. Dział obsługi klienta może natomiast udzielić niezdecydowanym klientom pomocy przy zakupie odpowiednich zmywarek lub innych sprzętów do kuchni.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

2 thoughts on “Niezbędne wyposażenie każdej kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *