Markowe sprzęty do eleganckiej kuchni

Markowe sprzęty do eleganckiej kuchni

Zaprojektowanie kuchni w taki sposób, żeby była nie tylko funkcjonalna, ale też ładnie wyglądała wymaga czasami wielu poprawek i zmian koncepcji, jednak z reguły gdy już się uda stworzyć wymarzone wnętrze, to radość z idealnej kuchni wynagradza wszystkie wcześniejsze problemy.

Sprawdzony producent AGD

Po co jednak narażać się na konieczność kilkukrotnego ponoszenia wydatków związanych z zakupem sprzętu, jeżeli można wybrać doświadczonego producenta takiego asortymentu jak firma Amica i zapewnić sobie komfort podczas codziennego przygotowywania posiłków? Zaletą tych rozwiązań jest to, że firma zapewnia wysoką jakość na cały asortyment, więc klient może zamówić zarówno pralki jak i kuchnie maxelektro i na pewno będą mu służyły przez długi czas. Podobnie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o lodówki Amica, których ceny na tle konkurencji wypadają bardzo atrakcyjnie, a zarazem uważane są za jedne z najmniej awaryjnych sprzętów.

Lodówka Samsung RB30J3200SSinox Lodówka Samsung RB30J3200SSinox
Wysokość (cm) 178
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 66.8
Waga (kg) 66.5
Klasa efektywności energetycznej A+
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 272
Lodówka Amica FD 207.4 Lodówka Amica FD 207.4
Wysokość (cm) 128.2
Szerokość (cm) 47.4
Głębokość (cm) 49.8
Waga (kg) 32
Klasa efektywności energetycznej A+
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 190
Chłodziarka Kernau KFRC 15153 IX Chłodziarka Kernau KFRC 15153 IX
Wysokość (cm) 152
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 54
Klasa efektywności energetycznej A+
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 244

Wybierając całe wyposażenie do kuchni z oferty firmy Amica klient ma możliwość dopasowania poszczególnych elementów w taki sposób, żeby dobrze komponowały się jako całość. Niektóre osoby zwracają szczególną uwagę na takie rzeczy, więcej posiadanie czajnika lub innego sprzętu w innym kolorze mogłoby zepsuć wystrój ich kuchni. Wybierając zatem markowy sprzęt można liczyć nie tylko na lepszy design, ale też takie urządzenia są bardziej trwałe. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat konkretnej kuchenki lub innego sprzętu można sprawdzić opinie opublikowane przez klientów.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

2 thoughts on “Markowe sprzęty do eleganckiej kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *